اخبار روز

منهدم شدن ۶۰ خودروی زرهی صهیونیست‌ ها د رحماس!

براساس سخنان ابوعبیده سخنگوی گردان‌های عزالدین القسام شاخه نظامی حماس، درگیری‌های شدید با نیروهای دشمن در چند محور در نوار غزه همچنان ادامه دارد.

سخنگوی گردان عزالدین قسام (شاخه نظامی حماس) اعلام کرد که جنگنده های القسام در 72 ساعت گذشته 60 دستگاه تانک و خودروی نظامی ارتش رژیم صهیونیستی از جمله 10 نفربر را منهدم کرده اند.

به گزارش ریمینوب ه نقل از ایسنا، ابوعبیده، سخنگوی گردان های عزالدین قسام (شاخه نظامی حماس) شامگاه دوشنبه در سخنانی گفت: درگیری های شدید با نیروهای دشمن در چندین محور در نوار غزه ادامه دارد.

وی تصریح کرد که مجاهدان قسام در سه روز گذشته چندین عملیات منحصربفرد انجام داده و تعداد زیادی از نظامیان صهیونیست را کشته یا زخمی کرده است.

سخنگوی گردان عزالدین قسام ادامه داد: شنبه گذشته در جنوب غرب شهر غزه به پای پیاده دشمن کمین کردیم. مجاهدین ما فریاد کمک سربازان اسرائیلی را می شنوند.

وی تاکید کرد: طی 72 سال گذشته 60 خودروی زرهی رژیم صهیونیستی (تانک، نفربر و بولدوزر) از جمله 10 نفربر منهدم شده است.

سخنگوی شاخه نظامی حماس تاکید کرد که هدف دشمن صهیونیستی از این جنگ، نابودی و کشتار غیرنظامیان است و حملات هیستریک و جنون آمیز دشمن ثابت می کند که امیدی به پیروزی ندارد.

ابوعبیده افزود: دشمن شکست می خورد و نمی تواند عزم ما را بشکند. کشتن دشمن در غزه آغاز نابودی او خواهد بود.

وی اعلام کرد که 25 نفر از نیروهای کماندوی قسام به نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی در بیمارستان رنتیسی حمله کردند و یک تانک و یک نفربر را منهدم کردند و چهار سرباز را به شهادت رساندند.

سخنگوی شاخه نظامی حماس تصریح کرد که در حمله به نیروهای مخفی دشمن در بیمارستان رانتیسی یکی از مجاهدان ما به شهادت رسید.

وی همچنین گفت که القسام چهار نظامی صهیونیست را هنگام پیاده شدن از یک ناو هواپیمابر در نزدیکی بیمارستان رانتیسی از فاصله نزدیک به هلاکت رساند.

نگین یوسف پور

نگین یوسف پوریان هستم از شهر سمنان و بعنوان سردبیر این رسانه جدیدترین اخبار روز رو برای شما قرار میدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا