اخبار روز

درخت کاشته شده توسط شهید سلیمانی که امروز میوه های آن را می بینیم

 

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهید سرلشکر حاج قاسم سلیمانی، گفت: درختی که شهید سلیمانی کاشت، امروز ثمره آن را می بینیم.

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی ستاد کل نیروهای مسلح، سردار سرلشکر محمد باقری در دیدار با فرماندهان کل سپاه استان کرمان افزود: هفته بسیج را به بسیجیان و بسیجیان عزیز تبریک می گویم. همه عزیزانی که در بسیج خدمت می کنند.

وی با اشاره به گزارش های جمع آوری شده گفت: این گزارش ها نشان از پیشرفت در سپاه ثارالله استان کرمان دارد که جای تشکر دارد و از همه زحمات انجام شده تقدیر و تشکر می کنم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان نیز در این جلسه با گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: خلاصه رصد میدانی نیروهای مسلح اعم از سپاه، نیروهای نظامی و انتظامی در استان کرمان. با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و هیئت رئیسه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سازمان بسیج برگزار می شود.

سردار محمدعلی نظری اظهار داشت: این بازرسی ها به مدت سه هفته با حضور نیروهای نیابتی و حوزه های رزمی تخصصی و همچنین فعالیت های فرهنگی و تبیینی که سپاه، ارتش و نیروی انتظامی در طول سال انجام می دهند، انجام می شود. در نظر گرفته شده است…» تحلیل رفع نواقص و کمبودها در راستای کمک به مردم و تثبیت امنیت باید خدمات بیشتری ارائه شود.

نگین یوسف پور

نگین یوسف پوریان هستم از شهر سمنان و بعنوان سردبیر این رسانه جدیدترین اخبار روز رو برای شما قرار میدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا