اخبار ورزشی

روزنامه دولت از بیرانوند انتقاد کرد

باید کدام حرف بیرانوند را باور کنیم؟! پیشنهاد ۹۰ میلیاردی استقلال؟ قرارداد ۲۰ میلیاردی با پرسپولیس یا اعتراض به پرداخت نشدن ۲ میلیارد تومان از آپشن قرارداد؟!

ایران ورزشی نوشت: اتفاقات اخیر باشگاه پرسپولیس و اعتراض بازیکنان این تیم به پرداخت نشدن بخشی از گزینه های قراردادشان توسط مدیریت، مورد توجه استقلالی ها قرار گرفته است. تاکنون بیشتر رفتارهای بیرانوند مورد توجه قرار گرفته است. دروازه بانی که قبل از شروع فصل مذاکره با استقلال را آغاز کرد و در پروسه ای سخت و هدفمند دوباره با باشگاه پرسپولیس قرارداد امضا کرد. در آن زمان بیرانوند مدعی شد که پیشنهاد 90 میلیارد تومانی از باشگاه استقلال دریافت کرده است اما مدیران استقلال چنین پیشنهادی را رد کردند اما بعد از اینکه بیرو به استقلال نیامد، مدعی شد که با دریافت 20 میلیارد تومان به پرسپولیس بازگشته است.

این ادعا نیز تایید نشد زیرا غیرمنطقی بود که دروازه بانی که به گفته خودش 90 میلیاردی از استقلال پیشنهاد داشته، ناگهان با پیشنهاد 20 میلیاردی به تیمش برگردد و 60 میلیارد تومان را پشت سر بگذارد.

چیزی که غیرعادی است این است که نه پیشنهاد 90 میلیارد تومانی قابل قبول است و نه دستمزد 20 میلیاردی که بیرانوند گفته است پس از اینکه مذاکره با استقلال به بن بست رسید از پرسپولیس دریافت کرده است.

همه این موارد زمانی بیشتر زیر سوال می‌رود که می‌بینیم آقای شماره یک اخیرا صرفاً به دلیل عدم دریافت 2 میلیارد تومان از گزینه‌های قراردادش جنجال به پا کرده و در چارچوب اعتراضات به مدیریت باشگاه پرسپولیس قرار گرفته است.

اگر واقعاً بیرانوند آنقدر سخاوتمند است که پیشنهاد 90 میلیاردی استقلال را رد می کند و حاضر است با 20 میلیارد تومان دوباره پیراهن پرسپولیس را بپوشد، نباید اینقدر به گزینه قرارداد 2 میلیارد تومانی اعتراض کند.

اگر همه این اعداد را صحیح بدانیم، پس چطور ممکن است دروازه بانی که به اصطلاح به تیم سابقش 60 میلیارد تومان تخفیف داده، به تصمیم مدیریت مبنی بر عدم دریافت 2 میلیارد تومان به عنوان آپشن معترض باشد؟ !

همه این موارد نشان دهنده تناقض کامل در این است که اخبار و اطلاعات درستی در اختیار مردم قرار نگرفته است و در واقع اگر بخواهیم درست به تاریخ نگاه کنیم، بیرانوند دروازه بانی نیست که به راحتی و ناگهانی از 90 میلیارد عبور کند و ناگهان با ۶۰ میلیارد کمتر با پرسپولیس تمدید کند.

رفتارهای اخیر بیرانوند و اعتراض او به عدم دریافت گزینه قراردادش، تمام سناریوهای دروغین تخفیف بزرگ پرسپولیس را پس از پیشنهاد عجیب استقلال زیر سوال برده است. واقعا کدام حرف بیرانوند را باور کنیم؟! پیشنهاد 90 میلیاردی استقلال؟ قرارداد 20 میلیاردی با پرسپولیس یا اعتراض به عدم پرداخت 2 میلیارد تومان از آپشن قرارداد؟

آوین احمدی

آوین هستم سردبیر رسانه پی ام آپ که از جدیدترین ترند های روز برای شما خبر قرار میدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا